Dzisiaj jest: 26.11.2020, imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy

ZOORYNEK wystartował

Dodano: 2 lata temu Czytane: 240 Autor:
Redakcja poleca!

Zaczynamy naszą działalność. Stworzyliśmy nowy, atrakcyjny i elastyczny serwis branży zoologicznej, gdzie każdy miłośnik znajdzie coś dla siebie.

ZOORYNEK wystartował
Szanowni Czytelnicy!
Ruszamy dzisiaj z nowym, mamy nadzieję spełniajacym wymagania wszystkich miłośników zwierzaków a także ludzi z branży zoo.
Na łamach naszego serwisu będziemy zamieszczali ciekawe infromacje nt branży zoologicznej w kraju i Europie, testy produktów (niezależne), nowinki z branży, tredny itp. Będziemy szperali w branży, na targach, uczestniczyli w życiu producentów, hurtowni, dystrybutorów i przekazywali Wam wszystko w jasny i czytelny sposób.

Stworzyliśmy również katalog firm, gdzie każdy, to prowadzi działalnosć będzie mógł zamieścić wizytówkę własnej firmy, znaleźć kontrahentów, Klientów a właściciele zwierzaków będa mogli zobaczyć kto i gdzie coś dla branży zoo produkuje :-)

Chcemy, by wszystko odbywało się na zasadzie przejrzystości - czyli nie ukrywamy danych firm, opisujemy kto i za czym stoi, do kogo można się zgłosić w razie pytania czy problemu z produktem.

Słowem: wszystko o zoobranży w jednym miejscu

Zapraszamy serdecznie - zaglądajcie do nas kilka razy dziennie :-)
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.