Dzisiaj jest: 26.11.2020, imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy

Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, wpis firmy bądź ofertę promocyjną z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie całkowicie BEZPŁATNIE.
 

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium
Opis usługi: pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje własną podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany

Wpis Premium Plus - tzw wizytówka firmowa
Opis usługi: wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu nazwafirmy.serwis.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany

Top Oferta
Opis usługi: oferta prezentowana na stronie głównej podstrony serwisu oznaczonej jako "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.


Ogłoszenie WYRÓŻNIONE
Opis usługi: ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle dzięki czemu wyróżnia się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. 


Usługa PODBICIA ogłoszenia - Premium Plus
Opis usługi: to tzw. "
podbicie" ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się wg schematu podbite na samej górze, w dalszej kolejności pojawiają się ogłoszenia segregowane po dacie dodania.
 
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama